Kurs rysunku online to idealne narzędzie do nauki rysowania różnorodnych tematów, przeznaczone dla wszystkich, których interesuje nauka rysunku bez wychodzenia z domu. Czytelna platforma zawierająca materiały video, opisy tekstowe czy tutoriale do pobrania pomoże Ci rozpocząć przygodę z rysunkiem w dowolnym momencie lub umożliwi kontynuację nauki.

Kurs Rysunku Online - Który wybrać?

Na czym polega kurs?

Każdy uczestnik kursu otrzymuje indywidualne konto na platformie Domin Gdańsk, gdzie w jednym miejscu znajdują się wszystkie wykupione przez niego kursy. Kurs składa się z materiałów tekstowych, graficznych oraz video tutoriali, prezentujących poszczególne tematy.
Kurs Rysunku Online oparty jest na indywidualnej pracy każdego z uczestników. Dostęp do materiałów nie jest limitowany czasowo, a organizacja i tempo wykonywania poszczególnych ćwiczeń zależy wyłącznie od kursanta, pozwalając mu na swobodną pracę w dowolnym czasie i w indywidualnym tempie.

Kurs Rysunku Online poziom podstawowy oraz średniozaawansowany przeznaczony jest dla osób w wieku licealnym, studentów i dorosłych.

kurs online dla kogo

Egzaminy na studia

Kurs Rysunku Online jest również przeznaczony dla osób, które planują przystąpić do egzaminów na studia artystyczne lub architektoniczne. Wprowadzi on kursanta w niezbędne podstawy, które powinien opanować każdy z rysowników, niezależnie od dalszej drogi twórczej, którą zamierza w przyszłości podążać.

W roku szkolnym 2019/2020 z powodzeniem wyszkoliliśmy do przyszłych studiów kursantów na takie kierunki jak: Architektura, Konserwacja Zabytków, Architektura Krajobrazu.

Konsultacje Online

Indywidualne spotkania z tutorem szkoły Domin Gdańsk oferują dodatkowe wsparcie w pracy nad materiałem danego kursu oraz zapewniają pomoc merytoryczną przy poszczególnych ćwiczeniach. Konsultacje odbywają się za pomocą wybranego przez tutora i kursanta komunikatora online, w ilości zależnej od zakupionego pakietu. Podczas tych spotkań omawiane są ćwiczenia wykonane samodzielnie przez kursanta, oparte o materiały zawarte w danym kursie.

Kurs online konsultacje

Kurs rysunku online - Poziom Podstawowy

Kurs ten omawia zagadnienia z teorii rysunku, perspektywy, postaci oraz architektury. Dokładnie wyjaśnione zasady konstrukcji oraz struktury pracy nad rysunkiem uczą dobrego warsztatu poprzez metodologię, która jest wykorzystywana we wszystkich etapach kursów.

Zagadnienia omawiane podczas tego kursu:

 •  Podstawy perspektywy
 •  Światłocień
 •  Postać – wprowadzenie i detale
 •  Zieleń
 •  Martwa natura
 •  Architektura
Kurs online podstawowy
Kurs online podstawowy zawartość

Tematy powinny być przerabiane zgodnie z kolejnością na stronie, ponieważ każda kolejna lekcja oparta jest na zagadnieniach poprzedniej.

Dzięki temu kursant zostaje stopniowo wprowadzany w bardziej zaawansowane techniki rysunkowe i jest w stanie wykonać prace o wyższym stopniu trudności.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs rysunku online poziom podstawowy przeznaczony jest dla osób zaczynających przygodę z rysunkiem jak i również dla tych, które mają odrobinę doświadczenia w rysowaniu, jednak potrzebują usystematyzowania wiedzy oraz szczegółowego poznania zasad i teorii rysunkowej

Ile czasu potrzeba na wykonanie kursu?

Kurs przewiduje 9 tematów. W zależności od intensywności Twojej pracy, ukończysz go w różnym czasie. Zakładając realizowanie 1 do 2 tematów w tygodniu, możesz go zrealizować w przeciągu 6-8 tygodni, a przy szybszym przerabianiu materiałów nawet w ciągu jednego miesiąca. Wszystko zależy od Twojego indywidualnego zaangażowania.

Przejdź do kursu podstawowego

Kurs rysunku online - Poziom Średnio Zaawansowany

Kurs ten jest kontynuacją wiedzy z poprzedniego poziomu, dlatego do jego wykonania konieczne jest dokładne opracowanie wszystkich zagadnień Poziomu Podstawowego.
kurs online średniozaawansowany
kurs online średniozaawansowany dla kogo

Zagadnienia omawiane podczas tego kursu:

 •  Portret
 •  Dłonie i stopy
 •  Kościół romański
 •  Pejzaż
 •  Lamus drewniany
 •  Zamek Średniowieczny
 •  Młyn wodny

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs Rysunku Online Poziom Średnio zaawansowany jest przeznaczony dla osób, które ukończyły Kurs Rysunku Online Poziom Podstawowy, pierwszy trymestr zajęć stacjonarnych w Szkole Rysunku Domin lub uważają, że opanowały materiał przerabiany w wersji podstawowej.

Ile czasu potrzeba na wykonanie kursu?

Poziom Średnio zaawansowany obejmuje 7 rozbudowanych tematów, z których każdy kończy się pełnowymiarową pracą rysunkową. Ponieważ rysunki przedstawiają bardziej skomplikowane kompozycje, pełne wykonanie tego kursu może zająć około 6-8 tygodni, jeśli będziesz realizować jedną pracę tygodniowo.

Przejdź do kursu średnio zaawansowanego

 

Zapoznaj się z ofertą Kursu Rysunku Online a w razie jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.


Komentarze

Dodaj komentarz