Kurs rysunku w ferie / Kurs malarstwa w ferie

Kurs rysunku w Ferie

Na kursie rysunku w ferie nauczysz się jeszcze więcej w krótszym czasie!  

FERIOWY INTENSYWNY KURS RYSUNKU oraz MALARSTWA odbędzie się w trakcie ferii pomorskich:
 13-26 STYCZNIA 2020.

Kurs Rysunku Ferie oraz Feriowy Kurs Malarstwa Akrylowego jest to intensywny kurs przeznaczony dla osób, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się rysować lub malować. Ich program opieramy na sprawdzonym modelu nauki. Uczestnicy podczas dwóch tygodni trwania kursu realizują 3 miesięczny zakres materiału przerabianego podczas roku szkolnego. Codzienne szlifowanie i praktyka pozwala przynieść niesamowite efekty.  Podczas kursu przerabiamy szeroką tematykę dopasowaną do kursanta.
Jeżeli zamierzasz zdawać na uczulenie wyższe i potrzebujesz przygotować się lub chcesz rysować/malować hobbystycznie, a właśnie w ferie masz czas – zapraszamy, wykorzystasz go najlepiej jak można!

Zapisy na kurs rysunku w ferie oraz feriowy kurs malarstwa akrylowego przyjmujemy na poszczególne tygodnie, terminarz dostępny jest poniżej. 

Kurs rysunku w ferie - Poziomy zaawansowania:

Zapisy na zajęcia z rysunku odbywają się na trzech poziomach zaawansowania:

  1. Podstawowy (nauka od podstaw dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się rysunku): zajęcia w dniach 13-18 stycznia oraz 20-25 stycznia od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-13:00.
  2. Średnio-zaawansowany (dla osób, które brały już udział w kursach rysunku): zajęcia w dniach 13-18 stycznia oraz 20-25 stycznia od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-13:00.
  3. Zaawansowany (osoby które uczyły się rysunku i zdają na studia w tym roku szkolnym): zajęcia w dniach 20-25 stycznia w godzinach 14:00-18:00. 

Ostateczna weryfikacja do, do której grupy przydzielony zostanie kandydat odbywa się na podstawie konsultacji przed rozpoczęciem kursu.

Kurs malarstwa w ferie – Poziomy zaawansowania:

 

Zajęcia z malarstwa akrylowego przeznaczone są dla osób początkujących i malarskich samouków.

Zajęcia odbędą się w dniach 13-17 stycznia od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00.

KURS RYSUNKU W FERIE – CENNIK:

I tydzień
rysunek

Zawsze możesz przedłużyć!
PLN420
PLN 380 tygodniowo
  • 6 dni zajęć
  • 18h

II tygodnie
rysunek

Trymestr w pigułce.
PLN840
PLN 680 za 2 tygodnie
  • 12 dni zajęć
  • 36 h
Popularne

I tydzień
malarstwo

Warsztaty intensywne
PLN420
PLN 400 za pakiet
  • 5 dni zajęć
  • 20 h
Popularne

TERMINARZ KURSU RYSUNKU W FERIE 2020:

I tydzień RYSUNEK
13-18 STYCZNIA 10:00-13:00
II tydzień RYSUNEK
20-25 stycznia 10:00-13:00 i 14:00-18:00
I tydzień MALARSTWO
13-17 stycznia 16:00-20:00
Zapisu można dokonać na oba tygodnie zajęć, bądź na tylko jeden z nich.

PRZECZYTAJ OPINIE O NASZEJ PRACOWNI!

Zapisy – Kurs Rysunku i Malarstwa w Ferie

Kurs Rysunku w Ferie – przekonaj się, że zimowe wakacje to najlepsza pora na rysunek !

Więcej o kursach w FERIE

Rysunek w Ferie w Dominie Gdańsk

Nie odpoczywamy! Jeśli brakuje ci motywacji na rysowanie w ferie, możesz dołączyć do jednej z wakacyjnych grup rysunkowych. Czas wolny od obowiązków to doskonała okazja na eksperymentowanie. Jest w czym wybierać!

kurs rysunku asp

Kursy rysunku w naszej pracownii

Nauczysz się tam nowych technik i teorii, a być może odkryjesz nową pasję. Są one otwarte na różne grupy wiekowe oraz z różnym poziomem zaawansowania. Przebieg zajęć pozwoli ci nadrobić zaległości z podstaw oraz doszlifować zdobytą już wiedzę.

FAQ cz. 1 – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – KURS RYSUNKU W FERIE

Nie musisz. Kurs Rysunku w Ferie daje Ci możliwość zaczęcia w każdym tygodniu, gdyż co tydzień stratuje nowa grupa początkująca.

Nie, Wakacyjny Kurs Rysunku jest  to 2 tygodnie zajęć, lecz zapisy przyjmujemy na poszczególne tygodnie. Czyli podsumowując, możesz uczestniczyć w dowolnej liczbie tygodni.

Nie, w ciągu jednego tygodnia zajęć realizuję się 6 różnych tematów, uczestnicząc w kolejnych tygodniach wchodzisz na wyższy poziom zaawansowania i poznajesz kolejne zagadnienia z zakresu rysunku/malarstwa. Kurs rysunku w ferie to szybka i skuteczna forma nauki.

FAQ cz. 2 – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – KURS RYSUNKU W FERIE

Wszystkie zajęcia podczas Kurs Rysunku w Ferie, prowadzone są przez młodych i aktywnych twórców, są to między innymi: absolwenci architektury i ASP, obecni doktoranci lub najwybitniejsi studenci, którzy są wysoce wyspecjalizowani w swojej dziedzinie. Jeżeli masz ochotę poznać i porozmawiać z kadrą nauczającą, Zapraszamy do naszej pracowni! 

Nie, nasza oferta skierowana jest również dla osób początkujących i nie miała wcześniej styczności z rysunkiem. Jeżeli masz wątpliwości zapraszamy do kontaktu, na pewno Ci doradzimy!

Płatności za Kurs Rysunku w Ferie, należy najpóźniej dokonać do dnia pierwszych zajęć.

Płatność przyjmujemy przelewem na konto (więcej informacji w sekcji KONTAKT) , poprzez płatność internetową lub gotówką w pracowni DOMIN GDAŃSK w dniu pierwszych zajęć.

Musisz mieć ze sobą teczkę, kartki oraz przybory rysunku,malarskie. Więcej informacji otrzymasz w mailu, który zostanie wysłany po otrzymaniu przez formularza zgłoszeniowego na Kurs Rysunku w Ferie.

KURS RYSUNKU W FERIE
KURS RYSUNKU W FERIE 1

Zapisy na kurs rysunku w ferie oraz feriowy kurs malarstwa akrylowego przyjmujemy na poszczególne tygodnie, terminarz dostępny jest poniżej. 

Dostawca kursu: Organization

Nazwa prowadzącego kurs: Domin Gdańsk

URL prowadzącego kurs: https://domin-gdansk.pl

Ocena redakcji:
6