Nauka Rysunku Online

Kurs ze szkołą DOMIN dostępny od zaraz!

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom oraz aktualnym możliwościom techniki przedstawiamy Wam kursy online. Będziemy sukcesywnie uzupełniać je tematycznie oraz wzbogacać o nowe materiały. Podzielone będą one na poziomy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Poziom Podstawowy

Konsultacje Online

W wsparciu dla wszystkich naszych uczniów oferujemy możliwość przedłużenia lub dodatkowego zakupu Konsultacji Online, podczas których wykwalifikowani tutorzy oferują wsparcie i dodatkowe materiały uzupełniające Kurs.

Recenzje naszej pracowni

  5 star review  Najlepsze przygotowanie do egzaminów w świetnej atmosferze 😀 prowadzący poświęcają każdemu czas, zarażają pasją i motywują Zawdzięczam Dominowi wymarzone studia i nie żałuje ani minuty tam spędzonej Polecam gorąco wszystkim pasjonatom rysunku i nie tylko <3

  Asia Pufal Avatar Asia Pufal
  July 24, 2017

  5 star review  Szczerze polecam pracownię Domin, która świetnie przygotowała mnie do egzaminów wstępnych na ASP i PG. Pracownia prowadzona jest przez ludzi z pasją i pomysłem, utalentowani asystenci przekazują wiedzę w klarowny sposób, a dominowy system motywowania uczniów na prawdę działa, nawet w moim przypadku. Rysowanie w tak klimatycznym i przyjaznym miejscu to czysta przyjemność ?

  Lidka Magiera Avatar Lidka Magiera
  August 29, 2018

  5 star review  Świetna atmosfera, ludzie którzy zarażają swoją pasja ☺

  Aleksandra Kreft Avatar Aleksandra Kreft
  June 26, 2017