Kurs rysunku Hobby

Na rysunek nigdy nie jest za późno! Kurs Rysunku Hobby to grupa , w której odnajdziesz się nie zależnie od poziomu zaawansowania.

Kurs rysunku hobby to szansa dla dorosłych pasjonatów rysunku oraz malarstwa na realizacje swoich artystycznych marzeń. Podczas zajęć zapewnimy dawkę różnorodnych tematów, które pozwolą rozszerzyć wiedzę oraz twórczo spędzić czas. Co roku staramy się otwierać nowe możliwości dla Dominowych Hobbystów. Ostatnia wystawa (2019) obfitowała w rysunki oraz obrazy, właśnie stworzone na kursie rysunku Hobby. 

Dowiedz się więcej:

Kurs Rysunku Hobby - Dla kogo?

Przeznaczony jest dla :

 • osób, które chcą dla własnej przyjemności rozwijać umiejętność rysowania
 • osób początkujących i zaawansowanych
 • Przyjmujemy osoby po edukacji szkolnej, po studiach lub dorosłych.
kurs rysunku dla dorosłych

Kurs rysunku Hobby - Program kursu

Kurs rysunku Hobby - Cennik

Kurs regularny

1 zajęcia w tygodniu
PLN 350 miesięcznie
 • Wolna pracownia
 • Darmowe zajęcia
 • Veteran room

Kurs regularny

1 zajęcia w tygodniu
PLN1050
PLN 950 3 miesiące
 • Niższa cena
 • Darmowe zajęcia
 • Wolna pracownia
 • Veteran room
Popularne

Kurs rysunku Hobby - Co wziąć na pierwsze zajęcia?

 • arkusz papieru (brystol) B2 czyli format 50×70 cm – 
  2 szt. na zajęcia
 • ołówki 2b – 6b
 • gumka chlebowa
 • temperówka
 • teczka formatu 50×70 cm
 • klipsy do przypinania kartek do desek
nauka rysowania hobby

Kurs rysunku Hobby - Darmowe dodatki

Nasi kursanci w cenie kursu otrzymują także darmowe zajęcia :

 • ponad 120h zajęć darmowych miesięcznie w tym studium anatomii, wykłady z Historii Sztuki, studium architektury;
 • zajęcia z malarstwa akwarelowego GRATIS

DODATKOWO w zakresie kursu gwarantujemy materiały pomocnicze do każdych zajęć.

kurs rysunku dla dorosłych

Kiedy odbywa się kurs?

17:00 – 20:00 – Grupa Hobby dla Dorosłych

17:00 – 20:00 – Zajęcia Hobby dla młodzieży szkolnej i studentów

kurs intensywny – terminy ogłosimy w maju

Jeżeli nie wiesz czy masz wystarczająco “Talentu” do rozpoczęcia kursu rysunku Hobby – przeczytaj nasz artykuł

Kurs rysunku Hobby, a talent? Czy istnieje?

Talent – Dyskusja na temat tego, czy talent istnieje trwa od wieków. Przez lata samo słowo “talent” nabrało mistycznego wydźwięku, nadając konkretnym osobom rangę posiadaczy nadzwyczajnych zdolności, nieosiągalną dla innych. Czy rzeczywiście tak jest?
Czy to prawda, że bez talentu niektóre cele znajdują się poza naszym zasięgiem? A może to mit i co innego jest czynnikiem dzięki któremu osiągamy sukces?

Ocenianie, a Talent

Weźmy pod lupę pierwsze zajęcia z rysunku w nowej grupie. W jednym pomieszczeniu spotyka się osoby z różnych środowisk, szkół, w różnym wieku. Po wprowadzeniu zaczynamy rysować. Zaglądamy przez ramiona sąsiadów, żeby zobaczyć jak im idzie i porównać nasz poziom. Na naszej kartce kreski zbyt grube, piony wygięte w łuki, a w głowie: punkt zbiegu? Gdzie to jest? Nie rozumiem…Osoba obok nas skończyła zadanie wyjątkowo szybko, wszystkie piony proste. Uśmiecha się do nas.

Zaciskamy ołówek w ręce jeszcze bardziej. Wpadamy w pułapkę. Po zajęciach ciągle myślimy o tym, że komuś innemu udało się narysować coś lepiej niż nam. Myślimy o tym, że nie mamy TALENTU i chcemy się poddać. O czym tak naprawdę świadczy to, że inny kursant wykonał ćwiczenie lepiej niż my? TALENT? Nadprzyrodzonych zdolnościach ukrytych w DNA? Czy może jest to coś więcej niż jedno słowo?

Nie znając historii drugiego człowieka najłatwiej ocenić jego umiejętności przez pryzmat tego czy urodził się z określonymi predyspozycjami czy nie. Jest to utarte społecznie myślenie sprowadzające bycie dobrym w danej dziedzinie do posiadania tego czegoś w sobie, nad czym nie mamy kontroli, bo tacy już jesteśmy.

Godziny

Co więc sprawia, że jesteśmy w stanie osiągnąć pożądane rezultaty, jeśli nie talent? Odpowiedź jest prosta. Godziny. Godziny pracy, treningu, rysowania. Piętrzące się szkicowniki. Z każdą minutą, z każdą kreską doskonalimy swój warsztat, trenujemy mózg, oko i rękę. Każdy mały szkic, może się przerodzić w dużoformatową pracę lub zainspirować nas do wypróbowania nowej techniki.

Praca, a pasja

Kluczowe jest odpowiednie nastawienie umysłu do wykonywanych zadań. Możemy podchodzić do tego na dwa różne sposoby. Robiąc to co do nas należy, wykonując zadanie skrupulatnie zgodnie z instrukcjami. Możemy zrobić też dużo więcej. Dodać zaangażowanie i polubić to co robimy. Gdy w określoną pracę wkładamy swoje serce, automatycznie robimy więcej i lepiej. Spędzone godziny z ołówkiem w ręku to przyjemne, relaksujące godziny. Finalizujemy określoną aktywność, dokładając wiele więcej niż było wymagane….

Zapisy - Kurs rysunku Hobby

Dlaczego wybrać kurs rysunku Hobby w Domin Gdańsk?

Wyniki

Od wielu lat uczniowie szkoły Domin zajmują pierwsze miejsca w rekrutacji na Architekturę, ASP oraz na prestiżowe uczelnie zagraniczne. Niedawno zdarzył się rok gdzie 23 pierwsze miejsca zajmowali TYLKO uczniowie DOMINA.
Więcej

Doświadczenie i pomoc

Od ćwierć wieku prowadzimy naukę rysowania. Co roku udoskonalmy i dopasowujemy do aktualnych wymogów. Nasze motto brzmi: Każdego Nauczymy Rysować! Tym samym każdy z nas zaczynał kiedyś naukę rysowania, więc wiemy jak wiele nie pewności oraz chwil zwątpienia pojawia się podczas nauki. Jesteśmy dla Was dostępni online i służymy pomocą w każdej chwili.

Wspieramy młodych twórców

Jednym z naszych działań jest organizowanie wystaw. Na takich wydarzeniach wystawiamy wszystkie prace podsumowujące naszych kursantów. Daje to mega kopa motywacyjnego oraz pokazuje Wasz potencjał jako młodych twórców. Tym samym wzrasta pewność siebie i swoboda w tworzeniu. Organizujemy w roku 2 duże wystawy oraz kilka mniejszych, w różnych klimatycznych miejscach Trójmiasta.

PRZECZYTAJ OPINIE O NASZEJ PRACOWNI!

Play Video