Kurs rysunku dla dzieci

Twoje dziecko od zawsze lubi rysować, nie wyobraża sobie dnia bez obrazka dla mamy lub taty? Kurs rysunku dla dzieci pomoże odkryć zdolności oraz pokierować nauką w profesjonalny sposób.

Kurs rysunku dla dzieci 8-11 lat DOMINek ma na celu rozwój wyobraźni i rozbudowanie pomysłowości młodych twórców, ich zdolności manualnych. Dzieci będą mogły razem odkrywać swoje zdolności, uczyć się wyrażać emocje przez sztukę. Od lat zajęcia są prowadzone przez naszą Panią inż. Kasie Malinowską. Swoim podejściem oraz umiejętnościami szybko zapełnia grupy rysunkowe.

Dowiedz się więcej:

Kurs rysunku dla dzieci - Dla kogo?

Zajęcia rysunkowe przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-11 lat.

Dołączyć można w dowolnym momencie roku szkolnego.

  •  
Mateusz Pogorzelski

Kurs rysunku dla dzieci - Kadra

Kasia Malinowska (Werecat Way)

Energiczna, zawsze uśmiechnięta. Od dzieciństwa, przez studia architektoniczne na Politechnice Gdańskiej, aż do teraz zawsze związana z rysunkiem i grafiką. Od kilku lat prowadzi zajęcia z rysunku w Dominie, a obecnie skupia się również na rozwoju swoich umiejętności w malarstwie cyfrowym, co pokazują kolejne gry planszowe, do których Kasia regularnie tworzy ilustracje. Nie gardzi dobrą książką, a każdą złotówkę jest wstanie wydać na podróże – najlepiej długie i dalekie ; ) O sobie pisze: Freelance illustrator and concept artist.

Ewentualne pytania i wątpliwości zapraszamy do kontaktu tel. :  665 147 233

Digital Painting kurs
Digital Painting kurs
digital painting

Kurs rysunku dla dzieci - Cennik

Kurs rysunku dla młodzieży

1 zajęcia w tygodniu
PLN 240 miesięcznie
  • 480 min kursu w miesiącu
  • Darmowe materiały pomocnicze
  • Zapewniamy przybory do rysowania

KIEDY ODBYWA SIĘ KURS RYSUNKU DLA DZIECI?

18:00-20:00 

18:00-20:00 

Zapisy - Kurs rysunku dla dzieci

Dlaczego wybrać kurs rysunku dla dzieci w Domin Gdańsk?

Wyniki

Od wielu lat uczniowie szkoły Domin zajmują pierwsze miejsca w rekrutacji na Architekturę, ASP oraz na prestiżowe uczelnie zagraniczne. Niedawno zdarzył się rok gdzie 23 pierwsze miejsca zajmowali TYLKO uczniowie DOMINA.
Więcej

Doświadczenie i pomoc

Od ćwierć wieku prowadzimy naukę rysowania. Co roku udoskonalmy i dopasowujemy do aktualnych wymogów. Nasze motto brzmi: Każdego Nauczymy Rysować! Tym samym każdy z nas zaczynał kiedyś naukę rysowania, więc wiemy jak wiele nie pewności oraz chwil zwątpienia pojawia się podczas nauki. Jesteśmy dla Was dostępni online i służymy pomocą w każdej chwili.

Wspieramy młodych twórców

Jednym z naszych działań jest organizowanie wystaw. Na takich wydarzeniach wystawiamy wszystkie prace podsumowujące naszych kursantów. Daje to mega kopa motywacyjnego oraz pokazuje Wasz potencjał jako młodych twórców. Tym samym wzrasta pewność siebie i swoboda w tworzeniu. Organizujemy w roku 2 duże wystawy oraz kilka mniejszych, w różnych klimatycznych miejscach Trójmiasta.

PRZECZYTAJ OPINIE O NASZEJ PRACOWNI!