Darmowy Kurs Online

Zmieniamy zasady kursu

Dzięki dużemu zainteresowaniu kursami rysunku on-line zdecydowaliśmy przejść na wersję płatną. Przedstawiamy platformę e-learningową z artykułami , ćwiczeniami, tutorialami oraz korektami online. Gdzie nasze wieloletnie doświadczenie staramy się zmienić w efektywny kurs rysunku do nauki w domu.

Domin to 25 lat doświadczeń w nauce rysunku, nie trać czasu oraz funduszy. Wybieraj mądrze!

Dlaczego warto dołączyć do Domina?

Najlepsze opinie uczestników

Michał Deja
Michał Deja
Lokalny przewodnik
Czytaj więcej
Atmosfera, atmosfera i raz jeszcze atmosfera. Szlifowałem swoje umiejętności w sumie w 3 pracowniach, ale nigdzie nie znalazłem tak familijnej, motywującej grupy rysowników. Do tego asystenci, którzy oprócz niekwestionowanych umiejętności rysunkowych mają niesamowity dar i chęć do przekazywania wiedzy. Jeżeli oprócz właściwie gwarantowanych świetnych wyników na rekrutacji, interesuje cię przyjazne miejsce nauki i potencjalne przyjaźnie na całe życie - to jest idealne miejsce
Weronika Karda
Weronika Karda
Czytaj więcej
Mimo szerokiego wyboru szkół przygotowujących do egzaminów na studia architektoniczne Domin nie ma sobie równych! Zajęcia prowadzone z pasją motywują do działania i doskonalenia swoich umiejętności, a prowadzący w swą pracę wkładają całe serce ❤️ POLECAM!
Bartek Dąbrowski
Bartek Dąbrowski
Czytaj więcej
Niezwykłe miejsce i niezwykli ludzie. To właśnie dzięki wiedzy i pomocy jakie uzyskałem w Dominie zdałem egzaminy z rysunku i dostałem się na wymarzony kierunek studiów. Zdecydowanie polecam!
Magda Kiedrowska
Magda Kiedrowska
Czytaj więcej
Bardzo dobry kurs na architekture. Dostałam sie na Politechnike Gdańską bez problemu. Bardzo miła atmosfera i ludzie. Jestem super zadowolona. Polecam.
Pawel Wolejsza
Pawel Wolejsza
Loklany przewodnik
Czytaj więcej
Świetne kreatywne miejsce. Bardo polecam kursy rysunku tej firmy. A jeśli komuś brakuje zapału, koniecznie niech pojedzie osobiście poznać Wojtka do Warszawy. Rewelacja.
Dominika Ochocińska
Dominika Ochocińska
Czytaj więcej
Domin to najlepszy wybór dla osób, które chcą dostać się na swoje wymarzone studia. Poszerzyłam tam swoje horyzonty i wiele się nauczyłam. Dostałam się na architekturę z dobrym wynikiem i wiem, że gdyby nie zajęcia w Dominie, to noty nie byłyby tak wysokie. Wszystkim bardzo polecam!
Gabi Zemlis
Gabi Zemlis
Czytaj więcej
Domin to niesamowite miejsce do rozwoju artystycznego. Prowadzący są niezwykle profesjonalni i inspirujący! Doskonale przygotowują do egzaminów, zawsze służą wsparciem. Polecam z całego serca <3
Julianna Bednarek
Julianna Bednarek
Czytaj więcej
W Dominie nauczyłam się rysować od zera i dostalam się na wymarzony kierunek na ASP. Jak kurs rysunku to tylko Domin ❤️
Poprzedni
Następny
Ponad 100 opinii na Facebooku oraz ponad 30 na Google. Sprawdź sam!

Dogodna Lokalizacja

Pracownia Domin Gdańsk mieści się tuż obok stacji SKM Politechnika. Dodatkowo jest świetnie skomunikowana z siecią autobusową oraz tramwajową.
Bonus: Darmowy parking pod pracownią.

Doskonałe Wyniki

Od lat uczniowie DOMINa zajmują I miejsca na Wydziałach Architektury i ASP w całej Polsce. W 2019 roku:

  • I miejsce na Wzornictwie ASP w Gdańsku – Gabriela Zemlis
  • I miejsce na Grafice specjalizacji Animacja ASP w Gdańsku – Julia Kuc-Mikłaszewicz
  • Politechnika Warszawska - 1 miejsce oraz 7/10 osób w pierwszej 10 to uczniowie Domina
  • Politechnika Poznańska- 1 miejsce
  • Politechnika Krakowska- 1 miejsce
  • Politechnika Gdańska - 2 miejsce

Darmowe Zajęcia

W cenie kursu otrzymasz, aż 120 całkowicie darmowych godzin zajęć. Dodatkowo w cenie kursu możesz skorzystać z zajęć z malarstwa akwarelowego. 
Masz więcej pytań? Napisz do nas.
Bonus: Po ukończeniu kursu otrzymujesz dożywotni DARMOWY dostęp do pracowni.

Elastyczność i Pomoc

Wiemy, że elastyczność dla kursantów jest ważna. Dlatego jeżeli nie będziesz mogła/mógł być na kursie, to 2 razy w tygodniu organizujemy zajęcia odrobieniowe, na których nadrobisz opuszczony materiał lub podszkolisz się całkowicie za DARMO. 
Bonus: Zapewniamy pełną pomoc w rekrutacji na studia oraz w inny sprawach związanych z przyszłą szkołą lub kursami w DOMINie.

Sprawdź nasz Facebook i Instagram